W co ubrać dziecko na wiosnę? – czapki dziecięce wiosenne

Stylowa czapka — wiosenny must have

Większość rodziców ma świadomość, że to przez głowę ucieka najwięcej ciepła z organizmu. Czapki wiosenne dla dzieci są lżejsze niż te zimowe i powinny być na dziecięcych głowach podczas każdego wiosennego spaceru. 

Dobór odpowiedniej garderoby na wiosenną aurę może być kłopotliwy. Pierwsze słońce jest zdradliwe, a zmienność pogody może nas zaskoczyć. Dlatego tak ważny jest odpowiedni strój dla malucha, żeby nie dopuścić do przegrzania czy nadmiernego wychłodzenia delikatnego organizmu dziecka. Podstawą jest odpowiednio dobrana czapka.

W co ubrać dziecko przy zmiennej pogodzie?

Podczas nadchodzących, coraz cieplejszych dni, lepszym wyborem jest cienka czapka i lekka kurtka. W sklepach znaleźć można kolorowe czapki w ciekawych barwach. Pomarańczowy i żółty to kolory ciepłe i energetyzujące, które zdecydowanie warto ubrać tej wiosny. Dziewczynki uwielbiają róż, niezależnie od pory roku. W ofercie Broel mamy czapki typu beanie, w pięknych wiosennych kolorach. Są to najlepsze czapki na okres przejściowy luty/marzec kiedy temperatura jest już w plusie, ale nie jest jeszcze zbyt ciepło.

Wiosenne ubrania dla dzieci powinny być elementem każdej dziecięcej szafy. Ciekawą propozycją są czapki z naszywkami, dzięki którym dziecko może mieć wpływ na to, jak wygląda, a rodzic pewność, że dziecku jest ciepło, ale nie za gorąco. Czapki dziecięce wiosenne to must have nadchodzących tygodni.

Czapki wiosenne dla dzieci z dresówki – idealne na wiosnę

Na cieplejsze dni Broel ma w ofercie wiosenne czapki dla dzieci z miękkiej i delikatnej dzianiny dresowej surowo zakończone lub klasycznie obszyte. Czapki te idealnie nadają się na cieplejsze dni, gdyż chronią przed wiatrem i chłodem. Są na tyle cienkie, ż nie powodują przegrzania. Wzory są stonowane, kolorowe lub posiadają grafikę na całości. Warto pamiętać o kominach lub chustkach, jakie są niezbędne wiosną. 

W ofercie można znaleźć również modele dla małych elegantek z motywem kwiatowym w stylu romantycznym. Berety, czapki z kokardą i turbany będą idealnym wykończeniem ciepłej i stylowej wiosennej stylizacji.