Ubrania outdoorowe dla dzieci 2021- Poznaj naszą nową markę Lemon Explore

Marka Lemon Explore to przyjaciel Coccodrillo (Coccodrillo&Friends) – stawia na funkcjonalność i wygodę w każdych warunkach pogodowych. Jest kierowana do aktywnych dzieci, które lubią zabawę na świeżym powietrzu. Ruch to zdrowie – a w Polsce pogoda nas nie rozpieszcza. Często dni są chłodne lub deszczowe. Dlatego Lemon koncentruje się na ubraniach outdoorowych, dzięki którym dzieci mogą spędzać czas na placach zabaw, grach i innych aktywnościach ruchowych podczas każdej pogody. Odzież wierzchnia to istotny element jesienno – zimowej garderoby. Zapewnia maluchom komfort w czasie spacerów i zabawy na zewnątrz, a także zabezpiecza przed przeziębieniem. 

Co ubrać, żeby cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu?

Aby dzieci mogły cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu w każdych warunkach pogodowych, potrzebują odpowiedniej odzieży. Jest takie powiedzenie w Norwegii, że “nie ma złej pogody – są tylko źle dobrane ubrania”. Aby wyjść temu stwierdzeniu naprzeciw i umożliwić dzieciom zabawę na dworze w każdych warunkach marka Lemon przygotowała szczególną kolekcję ubrań outdoorowych – wkrótce pojawi się w wybranych 30 salonach.

Odzież wierzchnia Lemon zapewnia dzieciakom komfort, stawia na wygodę, bezpieczeństwo i funkcjonalność – pozwala na aktywne spędzanie czasu na zewnątrz przy każdej pogodzie i temperaturze. Kurtki, kombinezony, spodnie ocieplane wykonane są z wytrzymałego, oddychającego materiału zewnętrznego Thermotex. Dzięki przyjemnym materiałom i miękkim szwom nie krępują ruchów i zapewniają wygodę. Przyjazne zapięcia, ułatwiają zakładanie i zdejmowanie ubrań. Funkcjonalne elementy regulacji, odpinane kaptury i szelki, listwy zabezpieczają przed wiatrem, a odblaskowe elementy zapewniają bezpieczeństwo podczas różnych aktywności. To oferta skierowana do małych sportowców, odkrywców, poszukiwaczy – dzieci, które lubią spędzać czas aktywnie i są otwarte na nieustanne przygody i zajęcia outdoorowe.

Ubrania outdoorowe dla dzieci 2021 – na co zwracać uwagę?

Chęć dzieci do spędzania czasu na zewnątrz mimo różnych warunków atmosferycznych nie słabnie nawet w zimniejszych porach roku. Deszcz, śnieg czy silny wiatr nie mogą być przeszkodą w świetnej zabawie! Outdoroowe aktywności jesienno-zimowe dzieci i ich zapał do ruchu widać na placach zabaw, w parkach i na podwórkach. Nawet w najbardziej pochmurny, wietrzny i zimny dzień wszędzie można spotkać pochłonięte zabawą dzieciaki. W co je ubrać, aby zabezpieczyć je przed zimnem i słotą?

Wybierajmy ubrania funkcjonalne, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych – takie, które ochroną dziecko od wiatru, deszczu lub słońca. Niezbędna będzie również czapka, szalik, porządna kurtka, ciepłe spodnie oraz skarpety i buty. Na deszczową pogodę najlepiej sprawdzą się nieprzemakalne kurtki, spodnie na szelki oraz kombinezony. Takie odzienie wierzchnie pozwoli na outdoorowe aktywności nawet wtedy gdy jest ulewa i wieje wiatr.

Kurtki Lemon posiadają specjalne zabezpieczenia przed zimnem, ochronę przed wiatrem w kapturze, z opcją odpinanego futerka, wewnętrzna plisa zamka i polarowa podszewka chroni przed zimnem. Mankiety są regulowane rzepem, co zapobiega utracie ciepła. Dodatkowo wewnętrzny mankiet rękawa zakładany jest na kciuk, co sprawia, że materiał przylega do skóry, gwarantując maksymalne ciepło. Lemon to marka dla aktywnych dzieci, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu! Mimo że moda nie gra tu głównej roli stylizacja odzieży utrzymana jest w najnowszych trendach dlatego dzieci bardzo chętnie je noszą.