Winter Mood – ubrania dla dzieci na zimę 2021. W co ubrać malucha w zimniejsze dni?

Zimowa moda dla dzieci to przede wszystkim wygoda i ciepło.  Zimowe klimaty kojarzą nam się ze wspaniałymi aktywnościami na zewnątrz – zabawą w śniegu, jazdą na sankach i nartach oraz lepieniem bałwana. Zima to też czas przytulnej atmosfery w domu – te krótsze dni i ciemniejsze wieczory są okazją do spędzania czasu z rodziną. To idealny okres, aby napić się ciepłej herbaty przy kominku, patrząc na białe drogi  i przykryte puchem drzewa za oknem. To także czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W stylizacjach dla dzieci króluje czerwień, krata i miękkie otulające materiały, świąteczne swetry dla dziewczynek i chłopców dające ciepło i komfort. W co ubrać dzieciaki, żebym mogły cieszyć się zabawą na dworze i wygodą domowych pieleszy w świątecznej atmosferze?

Trend – Winter mood -zimowa moda dla dzieci

Duńska koncepcja hygge zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność. Opisuje uczucie ciepła, spokoju i wspólnoty, gdy na zewnątrz jest ciemno i zimno. Ma to również odzwierciedlenie w modzie dziecięcej. Trendy ubrań dla dzieci mają swoje nowe odsłony w każdym sezonie. Zmieniają się nie tylko fasony i kolory i materiały dostosowane do warunków atmosferycznych, ale także akcenty, które podkreślają  ważne wydarzenia w kalendarzu.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Ubrania dla dzieci na zimę to stylizacje zainspirowane przytulnością górskich domków i świąteczną atmosferą. W ofercie Cocodrillo znajdziemy kolekcje z printami gór i zimowych krajobrazów. Ubrania na zimę dla dzieci nie tylko mają im się podobać, ale również powinny być wygodne i funkcjonalne, aby każde maluch był gotowy na własną zimową przygodę. Zima to czas, aby zaopatrzyć się w puchową kurtkę, dzianinowe czapki, szaliki, ciepłe rękawice. A w domu w wygodne otulające ubrania i kocyki, ciepłe sweterki świąteczne dla dzieci. W tym sezonie krata jest na topie. Pasuje do eleganckich ubraniach na specjalne okazje, ale także do bardziej „grunge’owych” zestawów. W kolekcji Cocodrillo można znaleźć elementy znane ze światowych wybiegów, od klasycznej „szkockiej” po kratkę Vichy. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Porady, w co ubrać dzieci zimą, aby zapewnić im ciepło i wygodę


Moda to nie wszystko. Dziecko musi być dobrze zabezpieczone przed zimnem, aby uchronić je przed przeziębieniem. Bez względu na to, czy zima przynosi silne zamiecie, lekkie opady śniegu czy po prostu niskie temperatury, warto wykorzystać kilka cennych wskazówek, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ciepło w czasie zimowych igraszek na świeżym powietrzu, domu i zimowej przejażdżce.
Warto ubierać dzieci w kilka cienkich warstw, które łatwo zdjąć, gdy za bardzo się rozgrzeją.
Zawsze pamiętaj o ciepłych butach, rękawiczkach i czapce.
Niektórzy specjaliści radzą, aby niemowlęta i małe dzieci zawsze ubierać w jedną warstwę odzieży więcej niż u osoby dorosłej w tych samych warunkach.
Podczas jazdy samochodem lub w warunkach domowych niemowlęta i dzieci powinny nosić cienkie, otulające warstwy odzieży, a nie grube kurtki lub kombinezony przeciwśnieżne. Zima to czas na ciepłe miękkie koce i kolorowe pledy, które zapewnią odpowiednie ciepło dla naszej pociechy.

Te proste metody pozwolą dzieciom maksymalnie wykorzystać czas, spędzony na zabawie na dworze nie narażając je na przeziębienie. A także dadzą poczucie ciepła, domowej rodzinnej atmosfery bezpieczeństwa.