Sylwester dla dzieci 2021 – ubrania karnawałowe dla dzieci

Sylwester to szczególny dzień zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Koniec roku jest jednocześnie zakończeniem jakiegoś etapu i jednocześnie początkiem czegoś nowego. To wspaniała okazja do celebracji i szampańskiej zabawy. Dzieciaki uwielbiają się stroić na takie okazje! W ten wieczór można zaszaleć ze stylizacją niezależnie od wieku: cekiny, brokaty, kolorowe koraliki – wszystkie chwyty dozwolone.

Jak ubrać dziecko na sylwestra? Stroje dla dzieci na karnawał

Kolejny rok już minął, ale nadszedł czas, aby powitać nowy z wdziękiem, optymizmem… i  w niesamowitym stylu. Ponieważ odliczamy godziny do 2022 roku, teraz jest idealny moment, aby skompletować idealny strój dla siebie i dzieci, który nie tylko pomoże dobrze wyglądać, ale także czuć się dobrze i komfortowo. Od wyrazistych butów i karnawałowych masek na twarz po błyszczące zestawy, biżuterię i dodatki, wszystko to pomoże Wam świętować Sylwestra w dobrym stylu. Niezdecydowanym polecamy propozycje Coccodrillo na błyszczące sylwestrowe i karnawałowe stylizacje.

W czasie sylwestrowej zabawy nie może też zabraknąć brokatu i confetti. To bardzo wdzięczny materiał do zabawy dla dzieci. Można go użyć do ozdobienia stroju lub twarzy dziecka. Niezależnie od tego, gdzie spędzicie Nowy Rok, warto zadbać o to, żeby strój był naprawdę wyjątkowy! 

5 pomysłów na Sylwestra z dziećmi

W obliczu nowego rodzicielstwa, wielu z nas rezygnuje ze świętowania Nowego Roku  na hucznych imprezach, na rzecz wspólnego oglądania dobranocki. Jednak kiedy jesteś już mamą lub tatą, nadal powinieneś witać Nowy Rok. Przyjęcie z dziećmi, dużymi lub małymi, wcale nie musi być nudne, nadal może być wspaniałe i niezapomniane. Co możesz zrobić, aby Sylwester z małymi dziećmi w domu był świetną zabawą?

  1. Ubierzcie się elegancko. Nieważne, czy siedzisz w swoim domu czy idziesz na bal, załóżcie szałowe stroje, ozdobione cekinami i brokatem, a do tego fantazyjną muszkę lub koronę i świętuj. Nawet jeśli będzie to tylko godzina – niech ta szczególna godzina pozostanie w Waszej pamięci!
  2. Odrobina blasku się liczy! Niemowlęta i maluchy uwielbiają błyszczące przedmioty (dorośli też!). Świąteczne lampki, błyszczące papierowe kształty, srebrne i złote serpentyny, a nawet piñata DIY sprawią, że Twoje domowe uroczystości będą stylowe i przyjazne dla małych dzieci. 
  3. Zrób imprezowe czapki. Znajdź trochę błyszczącego papieru i zrób stożkowe czapki lub wydrukuj korony noworoczne – będą idealne do noworocznych zdjęć  z przebraniami.
  4. Przygotuj uroczyste napoje. Można udekorować szklankę ze zwyczajnym sokiem pomarańczowym, tak aby wyglądała na wyrafinowany nektar. Spróbuj też fantazyjnych deserów podawanych w ozdobnych naczyniach.
  5. Uroczyste przekąski też są ważne! Jedzenie na imprezę w Nowy Rok powinno być w specjalnym wydaniu – serwuj przekąski na pięknych półmiskach i udekoruj je karnawałowymi akcentami.

Częścią radości z rodzicielstwa jest dzielenie się z dziećmi tym, co kochasz.

Bawcie się dobrze!