Światowy dzień jakości 2021

Już 11 listopada 2021 obchodzimy Światowy Dzień Jakości. To niezwykłe święto przypomina o tym, że warto stawiać na rzeczy dobre gatunkowo i doskonałe pod każdym względem. W tym dniu różne organizacje, firmy i marki podkreślają znaczenie nieustającej kontroli jakości i dbanie o dostarczanie klientom jak usług i rzeczy na najwyższym poziomie. 

Dotyczy to również branży odzieżowej. Szczególnie w przypadku dzieci bardzo ważne jest to, aby oprócz komfortu zapewnić im również bezpieczeństwo i najwyższą jakość materiałów, z którymi obcują na co dzień. Ubrania dla dzieci powinny być zrobione z naturalnych materiałów, starannie wyselekcjonowanych i przetestowanych pod kątem użyteczności i bezpieczeństwa. Firma Broel – polski producent czapek zapewnia najwyższą jakość swoich materiałów, z których szyte są nakrycia głowy.

Broel – czapki dla niemowląt w standardzie premium

Czapki to jedna z najważniejszych części garderoby dzieci. Chronią je przed słońcem, wiatrem i mrozem, a także są świetnym uzupełnieniem dziecięcych stylizacji. Czapeczki dla dzieci Broel są projektowane, produkowane w Polsce. Dzięki temu łatwo jest kontrolować i dbać o jakość. Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju wykonane są z najwyższej jakości naturalnych tkanin o wysokiej wytrzymałości, elastyczności i miękkości. Czapki poddawane są wielu testom m.in. badana jest skrętliwość szwów oraz kurczliwość materiałów, po to, aby rzeczy służyły maluszkom jak najdłużej. Mają idealnie dopracowaną konstrukcję, aby dobrze dolegać do głowy dziecka. Misją Broela jest zapewnienie jakości na najwyższym możliwym poziomie – standardzie PREMIUM QUALITY. Czapki mają delikatne szwy, są uszyte z przyjemnych dla skóry dziecka materiałów. 

Ekologiczne czapki dla niemowląt

Wybrane modele czapek niemowlęcych Broela są uszyte z tkaniny ekologicznej. Zastosowano w niej przędzę regenerowaną, pozyskiwaną ze skrawków nowych dzianin bawełnianych. Te kawałki materiału nie zostały  wykorzystane do innej produkcji i w przeciwnym wypadku byłyby poddane utylizacji. Dzięki ekologicznemu podejściu firmy skrawki są pozyskiwane i poddawane obróbce, aby uzyskać nowe kolory. Dzięki tym dodatkom można ją wykorzystać do stworzenia miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny. Większość czapek Broela posiada ciepłe podszewki ze 100% bawełny z certyfikatem Oeko-Tex, co zapewnia dzieciom komfort i bezpieczeństwo.

Czapeczki dla niemowlaków zaprojektowane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Przeznaczone dla dzieci leżących dlatego posiadają miękkie szwy, bawełnianą podszewkę, dopracowaną konstrukcje. Kolekcja niemowlęca czapek Broela posiada urocze elementy podkreślające dziecięcy charakter – czapeczki z misiowymi uszkami, kocimi inspiracjami, pomponami i słodkimi napisami np. I LOVE MUM. Nakrycia głowy dla bobasów mają subtelne zdobienia, bez żadnych wystających elementów, które małe dziecko mogłoby włożyć do buzi. Czapeczki mogą mieć wiązania, co chroni je przed zgubieniem np. na spacerze. Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją.