Skrzynka ze świątecznymi niespodziankami

Pomysł na prezent

Świąteczna skrzynka to idealna niespodzianka dla dziecka podczas okresu bożonarodzeniowego. Sprawi dziecku nie tylko frajdę, ale będzie również zaproszeniem do wspólnego wieczoru z ulubioną książką, filmem lub Świątecznego Piżama Party.

Do świątecznego pudełka możesz włożyć pluszaka lub książkę. Jeśli pudełko nie będzie przeznaczone na prezent zapakuj do niego ulubioną grę lub film, który wspólnie obejrzycie wieczorem. Dodaj piżamkę w renifery i ciepłe zimowe skarpetki. Resztę miejsca powinny wypełnić ulubione przekąski do pochrupania podczas wspólnego wieczoru. Jeśli planujecie przygotować gorącą czekoladę koniecznie dodaj uroczy, świąteczny kubek.

Spersonalizuj skrzynkę podpisując ją na brzegu imieniem dziecka. Możesz też ukryć w środku zabawną wiadomość lub zaproszenie na Piżama Party. Oczywiście w takim przypadku obowiązującym strojem będzie świąteczna piżama, którą dziecko znajdzie w środku.

Skrzynka sprawdzi się jako mikołajkowy upominek – można ją zostawić przy łóżku dziecka. Możecie też przygotować ją wspólnie i wspólnie zaplanować wieczór.

WYKONANIE: Do wykonania wystarczy skrzynka lub pudełko, np. po butach, które obkleicie świątecznym papierem do pakowania prezentów. Niezbędne będą przekąski i świąteczne ozdoby. Sprawdźcie nasz film, aby zaczerpnąć trochę inspiracji.

Sprawdź co możesz wsadzić do skrzynki