Prezent na Święta dla dziecka

Święta to magiczny czas w roku, szczególnie dla dzieci. To czas radości, rodzinnych spotkań i obdarowywania się prezentami. Chociaż znalezienie idealnego prezentu dla dzieci może być trudne, istnieje wiele dostępnych opcji, które z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzach. W tym artykule przyjrzymy się kilku wspaniałym pomysłom na prezenty świąteczne, które sprawią, że każde dziecko poczuje się wyjątkowo w tym okresie świątecznym.

Świąteczny strój

Święta obchodzone są także w szkołach i przedszkolach. Często w postaci wigilii, gdzie dzieci spotykają się z wychowawcą, jedząc ciasta, mandarynki i przygotowane sałatki. Tego dnia dzieci przychodzą ubrane na czerwono lub ubierają się w bluzki i sweterki z motywem świątecznym. Dziewczęcy T-shirt z długim rękawem i z nadrukiem świątecznym zdążysz jeszcze zamówić w sklepie on-line. Dla chłopców proponujemy czerwony T-shirt z długim rękawem – również ze świątecznym nadrukiem. W placówkach edukacyjnych niekiedy organizowane są również dyskoteki czy spotkanie ze Świętym Mikołajem. Warto tego dnia ubrać dziecko odświętnie. 

W szkołach dzieci wymieniają się prezentami. Zwykle ustalana jest kwota, do której kupuje się prezent dla kolegi lub koleżanki z klasy. E e-sklepie coccodrillo.eu jest stworzona specjalna zakładka – prezenty do 50 zł – dzięki której z łatwością znajdziesz odpowiedni upominek na klasowe wydarzenie.

Ozdoby do włosów dla dziewczynek

Dla małych dziewczynek Mikołaj może zostawić ozdoby do włosów. Mogą to być spinki w kształcie kokardek, błyszczące opaski na głowę z motywem świątecznym, a nawet świąteczna biżuteria. 

Prezent świąteczny dla chłopca

Chłopcom Mikołaj może sprezentować skarpetki lub zabawny świąteczny T-shirt czy książkę.

Każde dziecko będzie zachwycone, gdy znajdzie w skarpecie lub pod poduszką zabawkę. W ofercie Coccodrillo znajdziesz serię zabawek, a wśród nich:

  • Zabawki drewniane – szczególnie polecane dla najmłodszych;
  • Gry edukacyjne – nauka cyfr i liter, mapa świata, układanki 3D;
  • Zestawy kreatywne, takie jak koraliki prasowane, malowanki i pieczątki. 

Warto też zwrócić uwagę na kolekcje licencjonowane, gdzie znaleźć można:

  • Plecak Psi Patrol;
  • Szczotka do włosów Drożeń;
  • Parasol Spider-Man;
  • T-shirt Harry Potter;
  • Brelok Avengers
  • Spodnie dresowe Batman;
  • Plecako – worek Mickey.

Każde dziecko jest inne, więc Święty Mikołaj dba o to, aby wybrać dla każdego idealny upominek. Rozpocznij świąteczne zakupy już dziś i upewnij się, że masz coś specjalnego dla swoich najmłodszych! Wszystkie prezenty z pewnością sprawią, że maluchy w świąteczny wieczór będą miały uśmiechnięte buzie, gdy zobaczą prezenty pod choinką.