Trendy w modzie na powrót do szkoły 2021 – czapki z daszkiem polskiego producenta

Powrót do szkoły 2021 zbliża się wielkimi krokami. W co ubrać nasze dziecko, aby było mu ciepło i wygodnie w drodze do szkoły i jednocześnie podążało za najnowszymi trendami w modzie? Dzieci lubią modne ubrania i chcą wyglądać cool wśród rówieśników. W sezonie jesiennym modnym gadżetem są czapki z daszkiem – dodadzą charakteru każdej stylizacji.

Czapki z daszkiem 2021 – Broel must have w dziecięcej szafie

Ubrania dla dzieci mają charakter nie tylko praktyczny, ale wyrażają osobowość dziecka, jego marzenia i preferencje. Poprzez strój mogą pokazać swoją przynależność do grupy, inspiracje różnymi bohaterami, a czasami także fascynacje modą. Różne dodatki typu pasek, torebka lub czapka z daszkiem dodają niepowtarzalności stylizacjom mody dziecięcej. 

Powrót do szkoły 2021

Nie każde dziecko lubi nosić czapki w sezonie jesienno-zimowym. Aby zachęcić je do ubierania nakrycia głowy, które zapewni mu dobre samopoczucie podczas beztroskiej zabawy najlepiej zaproponować mu czapkę w ulubionym kolorze lub z ciekawym motywem. Producent czapek jesiennych dla dzieci Broel oferuje ciekawe, kolorowe wzory zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Czapeczki z jego kolekcji pasują na najróżniejsze okazje, zarówno na chłodniejsze jak i cieplejsze dni. W żadnej szafie nie może zabraknąć przynajmniej kilku czapek z daszkiem dla naszych dzieci.

Jak zachęcić dziecko do noszenia czapki?

Przekonanie naszego dziecka do noszenia nakrycia głowy może być nie lada zadaniem. Aby sprawić, że czapka z daszkiem stanie ulubionym gadżetem naszej pociechy musimy zastosować kilka trików: 

  • Pozwolić dziecku samemu wybrać czapkę
  • Zadbać o atrakcyjny, ciekawy design
  • Sprawić, żeby czapka kojarzyła się dziecku z uśmiechem, zakładaj czapkę i się wygłupiaj 
  • Daj doby przykład i samemu noś czapkę
  • Urządzaj zabawy, gdzie dziecko może wypróbować różne stylizacje: czapkę z daszkiem można nosić z daszkiem do przodu, na bok lub do tyłu.

Z reguły czapki z daszkiem nosi się w ten sposób, że daszek jest z przodu. Aby jednak dodać zawadiackości i wyróżniać się tłumu wiele dzieci nosi je przechylone w bok lub z daszkiem opadającym w stronę pleców. Przy odpowiedniej stylizacji w ogóle nie musi wyglądać to nieelegancko. Ten luźny styl pasuje zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Polski producent czapek dla dzieci Broel przygotował specjalną kolekcję jesiennych

nakryć głowy dla dzieci. Czapki z daszkiem możesz kupić w sklepie internetowym. Znajdziesz tam pomysły na wiele stylizacji, które pozwolą twojemu dziecku podążać za najnowszymi trendami w modzie i wyrażać swoja osobowość.