Na co zwrócić uwagę, kupując czapkę dla dziecka?

Dokonując wyboru czapki dla dziecka na wiosnę, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Czapka przejściowa przede wszystkim nie powinna być za gruba. Czapki zimowe przystosowane są do niższych temperatur i nie sprawdzą się na wiosenne spacery. Gdy założymy dziecku zbyt grubą czapkę, może mu być za gorąco. Najprawdopodobniej dziecko będzie chciało ją zdjąć, co przy obecnej aurze może skutkować przeziębieniem.

Modne czapki na wiosnę

Czasy nudnych, czarnych czapek dawno minęły. Obecnie na sklepowych półkach można znaleźć cały wachlarz kolorów i wzorów dziecięcych czapek. Jednym z najczęstszych wyborów dziewczynek są motywy kwiatowe. Wiosna to okres, gdy roślinność budzi się do życia, dlatego ten wzór perfekcyjnie wpasowuje się do tego, co widzimy za oknem. Dziewczynki chętnie wybierają róż, gdy połączymy ją z pastelowymi odcieniami, otrzymamy perfekcyjny zestaw kolorystyczny.

Wszelkie odcienie niebieskiego to kolory zasadnicze obecnych trendów modowych dla chłopców, zaraz obok szarości. W ofercie dostępne są również modele wielokolorowe, posiadają nadruk na całości z motywem gamingowym lub skateowym. Energii dodają duże, ozdobne naszywki. Natomiast dla młodzieży przygotowano proste czapki w  monochromatycznych barwach.

Ciepły, długi szalik powinien już znaleźć swoje miejsce gdzieś głęboko w szafie. Na wiosenne zabawy na podwórku świetnie sprawdzi się bawełniany komin. Jest łatwy w założeniu i nie przeszkadza dziecku w aktywnościach na świeżym powietrzu. W nowej kolekcji czapek przejściowych marki Broel znaleźć można urocze komplety o tym samym motywie. Czapki wiosenne dla dzieci i wygodne kominy to idealny zestaw na każde wiosenne wyjście na dwór.

Niezależnie od tego czy to droga do przedszkola, szkoły czy rodzinny spacer, na głowach powinny być czapki wiosenne dla dzieci. Najlepiej, żeby były one bawełniane. Ten materiał przepuszcza powietrze i jest naturalny. Dodatkowo czapki Broel z nowej kolekcji mają urocze wzory:

Dla  niemowląt motyw planet i gwiazd oraz  słodkich zwierząt. Dziewczynki mogą wybierać w motywach kwiatowych oraz zdecydować się na beret w klimacie vintage. Nadruki i naszywki na czapkach, zachęcają do obcowania z naturą.

Ekologia

Warto tutaj wspomnieć, że czapki z linii organic są  uszyte z bawełny organicznej, dla komfortu Twojego dziecka. Ten rodzaju materiału powstaje w zrównoważony sposób, wykorzystując tylko naturalne substancje i metody produkcji. Czapki wykonane z miękkiej dzianiny dresowej. Kupując dziecku taką czapkę, dajemy dobry przykład walki o naszą planetę.