Lemon – zakończenie roku na stoku – odzież zimowa dla dzieci 2021

Czas świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się z rodzinną atmosferą, choinką i śniegiem. Czy koniecznie musimy spędzać święta w domu? W tym roku zachęcamy Was do aktywności w górach i na stoku. Święta w górach z dziećmi będą z pewnością niezapomniane i nikt nie będzie się nudził. Dni można spędzać na świeżym powietrzu na nartach, sankach i beztroskiej zabawie. A wieczory spędzać przy kominku w gronie bliskich,  ciesząc się pięknym puchem na drzewach na zewnątrz.

Święta w górach 2021 – w co ubrać dziecko?

Święta w górach to z pewnością świetny pomysł na rodzinny czas. Jak zapewnić dziecku najlepszy komfort i bezpieczeństwo w czasie zajęć sportowych i zabawy na śniegu? LemonExplore specjalizuje się w ubraniach dla dzieci na każdą pogodę. Czerpie inspiracje z dziecięcego świata, w którym nie ma miejsca na nudę i siedzenie w domu. Ubrania z kolekcji zimowej wspierają naturalną aktywność dzieci, które nieustannie poszukują przygód, są w ciągłym ruchu i uwielbiających bawić się na świeżym powietrzu. Dzieciaki to mali odkrywcy i musimy im zapewnić ciepło i wygodę do eksplorowania zimowego świata.

Ubrania zimowe dla dzieci Lemonexplore to nie tylko fenomenalne kolory i printy, od których trudno oderwać wzrok. To też odzież funkcjonalna, która sprzyja bezpieczeństwu naszych dzieci. Kurtki i kombinezony zimowe posiadają taśmy i nadruki odblaskowe, które sprawiają, że maluchy stają się widoczne na drodze i na stoku. Jest to ważne szczególnie teraz kiedy tak wcześnie robi się ciemno.

Zawsze wychodzimy z założenie, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio dobrane ubrania. Dzięki materiałowi ThermoTex i DWR zastosowanym w nowych modelach zimowych kurtek żadna pogoda nie jest straszna. Odzież wierzchnia wykonana z tego materiału posiada odpowiednie funkcje utrzymujące ciepło i suchość naszych pociech, a także zapomnimy o tym co to przegrzanie. Te ubrania są urwiso-odporne, czyli mają gwarancję łatwego czyszczenia nawet po najbardziej szalonej zabawie.

Odzież dla aktywnych dzieci – ubrania na zimę dla dzieci

Święta w górach, ferie czy inne zabawy na śniegu i zimnie nie mogą krępować ruchów i muszą utrzymywać ciepło. Żywe kolory i odblaskowe elementy w kurtkach na stok zapewniają widoczność i bezpieczeństwo. Odzież narciarska Lemonexplore jest pełna sprytnych detali: gumy śnieżne, regulowany pas i mankiety, specjalnie zaprojektowane kieszenie gdzie dzieci mogą trzymać  kosztowności, gogle narciarskie i karnety i różne dziecięce skarby. W takich ubraniach mogą wykonywać najbardziej szalone ewolucje w śniegu i skakać w zaspy. Dzięki zabezpieczeniom śnieg i woda nie dostaną się do środka. Przemyślane detale kombinezonów i kurtek takie jak zamki przeciwśnieżne na kostkach i nakładki na buty, zabezpieczają przed przemoczeniem i zimnem. Kto powiedział, że odzież zimowa musi być nudna? Może być zarówno modna jak i funkcjonalna, aby pozwolić maluchom na beztroską zabawę na świeżym powietrzu.