Nowość – Everyday Girl dla dziewczyn, które nie znają słowa nuda

Każdy dzień to nowa szansa, aby zrobić coś ciekawego! Dziewczyny mają tysiąc pomysłów na godzinę a kiedy wspólnie zaczną obmyślać nową zabawę, lepiej zejść im z drogi. Chcą być niezależne i mają swoje sprawy. Choć kochają cekiny i tiule, równie mocno cenią sobie wygodę podczas szaleństw z koleżankami i wiedzą, że żadne ubranie nie jest wygodniejsze od ulubionej pary legginsów i t-shirtu!

Nowa linia w Coccodrillo

Inspiracją do powstania nowej linii Everyday Girl były same dzieci i ich codzienna potrzeba zabawy w wygodnym i uniwersalnym stroju. W przeciwieństwie do typowych linii Coccodrillo gdzie obfituje różnorodna i bogata ilość krojów, dodatków i ozdób linia EVG charakteryzuje się prostotą. Stanowi niezbędnik aktywnego dziecka i jest idealną opcją zarówno do domu, szkoły i przedszkola czy na podwórko.

Linia EveryDay Girl to selekcja wygodnych t-shirtów z ciekawymi nadrukami, kolorowych legginsów w modne wzory oraz praktycznych spodni i bluz dresowych.

NAJWYGODNIEJSZE UBRANIA DO ZABAWY

Sprawdź kolekcje Everyday Girl
Przejdź do sklepu Coccodrillo

Ubranka dla małych stylistek

Linia Everyday Girl jest wspaniałym uzupełnieniem każdej stylizacji. Dodaj do niej spódniczkę, sweterek i najmodniejsze botki a sportowa wygoda w mig zamieni się w elegancki szyk.

Podstawa dziecięcej garderoby

Proste i wygodne kroje nie oznaczają tu jednak nudy. Zarówno t-shirty jak i legginsy mimo braku dodatków nadal wyróżniają się niebanalnymi ilustracjami i napisami oraz atrakcyjną dla dzieci kolorystyką.

Uniwersalność linii EVG potwierdza również fakt, że ubrania uszyte są w pełnej rozmiarówce, a wzory tak skomponowane, że zachwycą się nimi zarówno maluszki jak i bardziej wybredne nastolatki. Wisienką na torcie jest atrakcyjna cena, która zaskoczy niejedną mamę.

Linie Everyday Girl i Everyday Boy uzupełnia linia Basic, która dodatkowo wprowadza sześć jednolitych t-shitrów i trzy pary legginsów, będących idealnym dopełnieniem bardziej kolorowych stylizacji.

T-shirty dla kreatywnych dusz i silnych osobowości

T-shirty w linii Everyday Girl pełne są zabawnych i inspirujących tekstów. Od optymistycznego “Smile” po inspirujące “Skate like a girl”. Kolory przeważające na koszulkach to czerń, czerwień i biel tworzące wspólnie ciekawe, graficzne kompozycje. Entuzjastki nadruków rozbawi uroczy kot w okularach, zainspiruje ilustracja planety Ziemi a do treningu i szukania pasji zachęci dziewczyna z deską.

Wygoda na co dzień z odrobiną stylu

W podobnej stylistyce zaprojektowane są legginsy, które idealnie dopełniają codzienny, wygodny strój. Kolorowe wzory nawiązują do ilustracji z koszulek a ciemna kolorystyka jeszcze bardziej podkreśla uniwersalność linii, która łatwo wzbogaci inne stylizacje. Naszym zamysłem było stworzenie wygodnych legginsów na każdą okazję nie zaniedbując walorów estetycznych.

Lekcja WF-u a może lekcja mody

Spodnie i bluzy dresowe to prawdziwy pokaz mody w sportowym wydaniu. WF-owa stylówka nigdy nie była tak fajna. Duże czarne napisy na bluzach, kontrastowe, mocne kolory i kroje “na luzie” podkreślają siłę i indywidualizm dziewczyn. W takim stroju można iść nie tylko do szkoły, ale i na spotkanie towarzyskie a nikt nie ośmieli się zadrzeć z dziewczyną, która go nosi 😉