Jak ubrać dziecko na rolki/wrotki?

Pisaliśmy już wcześniej o retro zabawach podwórkowych dla dzieci. W tym artykule chcemy pokazać, jakie zmiany w różnych aspektach życia, nastąpiły na przestrzeni lat. W dzisiejszych czasach lubimy wracać do przeszłości.

Retro rolki, czyli nieśmiertelne wrotki

 Na wrotkach jeżdżono do lat 70., poszły one jednak w odstawkę, gdy na rynku pojawiły się łyżworolki. Rolki są szybsze, a ich układ kół w jednej linii, wzbudził zainteresowanie nie tylko wśród młodzieży, ale również dorosłych. Szał na wrotki minął, jednakże w ostatnich latach wrotki otrzymały kolejną szansę. W sklepach sportowych pojawiły się wrotki o nowoczesnym designie. Wyglądają nieco inaczej niż te, na których nasi rodzice, jednak dają dzieciom tę samą radość, a to jest najważniejsze, prawda? 😊

Nie tylko sport

Styl retro jest bardzo doceniany w wielu dziedzinach naszego życia. Obserwujemy go nie tylko w sporcie, ale również w odzieży. Przykładem może być tu nowa dziecięca kolekcja Coccodrillo. Utrzymana w klimacie retro dzięki charakterystycznym nadrukom. Połączenie żółci z odcieniami niebieskiego to perfekcyjne zestawienie kolorystyczne na zbliżające się coraz większymi krokami lato. Kontrastowe wykończenia dają sygnał z przeszłości i nawiązują do stylu sprzed lat.

Czy jest coś bardziej retro niż dinozaury? Wyginęły dawno temu, jednak mimo wszystko to lubiany przez chłopców motyw, co sprawia, że są wiecznie żywe. Kolce i kły dodają drapieżnego klimatu, a w połączeniu z zabawnymi sloganami tworzą spójną stylizację.

Przy okazji wiosennych aktywności,  warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w odpowiednią kurtkę. W nowej kolekcji Coccodrillo po znajdują się 3 modele kurtek, wykorzystujące styl retro. Krótkie w kolekcji dla dziewczynek, dłuższe typu parka oraz pikowane. Te ostatnie ą bardzo popularne w obecnych trendach modowych zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

 Motyw gier komputerowych motyw gier komputerowych jest aktualnie mocno w trendach. Można go znaleźć w kolekcjach COCODRILLO. Granaty z kontrastowymi pomarańczowymi akcentami oraz wprowadzenie geometrycznych kształtów, wprowadzają w klimat wirtualnej rzeczywistości. 

 Retro sporty, takie jak wrotki czy klasyczna hulajnoga, to wspaniała okazja, żeby spędzić czas na dworzu. Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu przynosi wiele korzyści dla dziecięcego organizmu. Należy tutaj pamiętać o ciepłym i wygodnym stroju o luźnym fasonie oraz zapewnieniu dziecku bezpieczeństwa w postaci kasku i nadzoru osoby dorosłej.