Dzień chłopaka 2021

Dzień Chłopaka 2021 obchodzimy już 30 września. Z tej okazji życzymy wszystkim chłopcom i chłopakom dużo radości, miłości, samych szczęśliwych beztroskich dni w gronie bliskich i przyjaciół. Oby co dzień spotykało Was coś niezwykłego i magicznego.

W tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy dla Was, kilka super stylówek, abyście mogli codziennie wyglądać cool. Przyjrzeliśmy się trendom w chłopięcej modzie i mamy dla Was kilka propozycji! W tym sezonie modne są motywy leśne, ze wzorami i kolorami jesieni. Rządzą obszerne, luźne ubrania, które idealnie nadają się do tworzenia chłopięcych aranżacji modowych. A hitem tego sezonu jest kolor miodowy. Jak ubrać naszego chłopca, żeby dobrze wyglądał? Zobaczcie sami.

6 stylówek dla super chłopaka

Chłopcy chcą być modni w każdym wieku. Poprzez różne style ubrania wyrażają swoje uczucia, osobowość i przynależność do grupy rówieśników. Coccodrillo przygotowało ciekawe propozycje na jesień, z których każdy chłopiec znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy 6 stylówek dla super chłopaka:

  1. Styl „łobuzerski”, a zarazem elegancki, to połączenie cool czapki, koszuli i dresu.

2. Styl swobodny – wykorzystuje ubrania, w których dziecko będzie czuło się dobrze zarówno w domu, jak i też podczas zabawy z rówieśnikami.

3. Dresy odgrywają w chłopięcych szafach dużą rolę. Dzięki nim nie tylko jest im ciepło, ale też niezwykle komfortowo.

4. Szkolna elegancja – w tym sezonie królują leśne motywy z hitową kolekcją Lumberjack City oraz buty trapery. Bluzy z nadrukami dodatkowo pozwolą na wyrażenie charakteru dziecka.

5. Styl sportowy – idealne dla chłopców połączenie wygodnej koszulki, dresów i butów sportowych. Ten zestaw jest świetny na podwórko i do uprawiania sportów.  

6. Hit sezonu – ubrania w kolorze miodowym  – luźne koszulki, pikowane bezrękawniki, luźna czapka to wyznaczniki stylu miejskiego drwala.

Jak wychować super chłopaka i wspierać rozwój osobowości?

Chłopcy rosną jak na drożdżach i ani się nie obejrzymy, a staną się dorosłymi mężczyznami. Wszyscy rodzice głowią się jak najlepiej wychować swoje dziecko. Jak sprawić, żeby nasz syn był super chłopakiem, który się dobrze czuje w swojej skórze? To my jesteśmy wzorem do naśladowania dla dzieci. To jak rodzice się zachowują, znajduje odwzorowanie w zachowaniach dzieci. Męskie wzorce, jakie mali chłopcy wynoszą z dzieciństwa, często mają wpływ na ich dorosłe życie.

Chłopakom z pewnością będą imponować silne osobowości, ludzie z pasją i poczuciem humoru. Inspirująca jest też dla nich możliwość sprawdzenia swojej odwagi i zaspokojenie chęci eksploracji świata. Wyprawy z bratem, wujkiem lub tatą mogą nauczyć ich samodzielności, przekraczania swoich granic. Rodzice powinni być dla dziecka silnym fundamentem, z którego mogą czerpać miłość, mądrość, siłę, poczucie bezpieczeństwa i akceptację i przez to się ich uczyć. W takiej atmosferze czują się swobodnie, i mogą bez problemu wyrażać prawdziwe potrzeby i emocje.